21 Nisan 2017 Cuma

Sokak Modasında Kırmızı Nasıl Kombinlenir

En Güzel Kıyafetler

 • 21:17  Sokak modasına ilham veren renklerin içinde en dikkat çekici renk tonu kırmızıdır. Kırmızı rengini sokak stilinde kullanmak için yazımıza göz atın. Tamamen tek parça kullanarak dikkat çekmek istiyorsanız; kırmızı ceket kullanarak olayı baştan bitirebilirsiniz. Kırmızı blazer ceket ve siyah bir skinny sokak modasında dikkatleri üzerinize çekecektir. Kış mevisiminde kırmızıyı kombinlemek istiyorsanız kırmızı renk bir palto giyerek maskülen şıklık sergileyebilirsiniz. Giydiğiniz diğer parçalar kesinlikle siyah olmalıdır.
  Kırmızı ince ve vücudunuza yapışan triko giyerek şık olmanın yanında sportif bir görünümde sergileyebilirsiniz. Kırmızı triko ile kombinlenen denim pantolon son derece modern görünecektir. 

  Sokak modasında tek bir parçayla dikkat çekmek istiyorsanız kırmızı ayakkabı giyin. Üstelik ayakkabınız kırmızıysa bütün dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Giydiğiniz kırmızı trikonun boğazlı olmasına dikkat edin. İnce ve balıkçı yaka kazağınızı kırmızı renginde tercih edin ve siyah pantolonla mükemmel bir uyum oluşturun.

  Kırmızı rujun gücünü hiç bir kadın inkar etmez. Bunun için siyah giydiğiniz zamanlarda kırmızı bir ruj sürerek çekiciliği kolay yoldan elde edebilirsiniz. Siyah ve kırmızı birbirine çok yakışacaktır.
  Kırmızı bir şapka ya da kırmızı bir çanta seçeceğiniz sokak modası aksesuarları arasında yer almaktadır. Kırmızı aksesuar seçimi olarak kemer ya da şapka da kullanabilirsiniz. Kırmızının başarılı bir şekilde kombinlenebildiği renkler; siyah, beyaz ve laciverttir.


  0 yorum