19 Nisan 2017 Çarşamba

Mom Jean Nasıl Giyilir

En Güzel Kıyafetler

 • 21:07


  Popüler modanın içinde kendine hızlı bir yer edinen Mom jeanler skinny pantolonların tahtını salladı. Vücudunuz mom jean giymek için uygun değilse bir takım hilelere ihtiyacınız olacak.

  İlk önce bu pantolonun zayıf ve uzun bacaklı kadınlara daha çok yakıştığını söyleyebiliriz. Boyunuz kısaysa ve bacaklarınız kalınsa mom jean giyerken stilettolardan yardım almalısınız. Mom jean isminin nereden geldiğini merak edenler için bu pantolonun nostaljik bir pantolon türü olduğunu söyleyebiliriz. Annelerinizin eskiden giydiği pantolon türü desek yanlış ifade etmiş olmayız.

  Mom jean giymek istiyor ve boyunuzun daha uzun gözükmesi için çabalıyorsanız nude renk ayakkabılardan yardım almayı deneyin. Ayağınızdaki renk ne kadar silik olursa o kadar uzun boylu görünürsünüz. Mom jean giyerken paçaları kıvırmayın. Hele ki boyunuz kısaysa bu hatayı kesinlikle yapmayın. Uzun bacaklarınız varsa paçaları kıvırmanızda bir sakınca yok. Kıvrılmış paçalar ne kadar hoş görünse de kısa boylular için mom jeanle beraber bir facia olacaktır.

  Mom jean beli yüksek bir pantolon çeşidi olduğu için kısa üstlerle kullanabilirsiniz. Üst kıyafetiniz uzunsa pantolonun içine sokarak kullanın.  Peplum bluzlerde mom pantolonlarla harika biçimde uyum sağlar. Süet ceket giyerek kom jean şıklığını davetlere kadar taşıyabilirsiniz. Topuklu ile mom jean şıklığı göz kamaştırıcı olacaktır. Beyaz spor ayakkabı da mom jeanle birlikte mükemmel bir ikili oluşturan parçalardan biridir.
  0 yorum