Ana Sayfa Güzel Kıyafetler Bikiniyle Fotojenik Görünmek İçin İpuçları

Bikiniyle Fotojenik Görünmek İçin İpuçları

38 views
0

Bikini giydiğinizde fotoğraf çekinmek için can atıyor olsanız da kimi zaman kötü çıktığınızı düşünüp canınız sıkılabilir. Bikiniyle daha fotojenik görünmek için poz verirken ayaklarınızın ucunda durabilirsiniz. Kumsalda topuklu giyemeyeceğinize göre ayak ucunda durmak en iyi yöntemdir. Hem kumsalda uygun bir poz vermiş olacaksınız hem de boyunuz olduğundan daha uzun görünecek.

 
Fotoğraf çekinirken verdiğiniz açı oldukça önemli. Düz durmaktan vazgeçip hafif bir şekilde yana doğru adım atın. Aynı hareketi öne doğru da yapabilirsiniz. Fotoğraf çekinirken ellerinizi her iki tarafta sabit tutmayın. Bunun yerine şapkanıza dokunun. Aynı hareketi gözlüklerinize dokunarak da yapabilirsiniz. Fakat bu esnada doğal görünmeye özen gösterin. Yapmacıklıktan kaçının. Bikini ile poz verirken çene bölgesi her zaman yukarıya bakmalıdır. Yukarı kalkan bir yüzde ışıklar dengeli görünür. Su içinde poz vererek daha rahat bir pozisyon yakalayabilirsiniz. Sadece yüzünüzün şekline dikkat edin ve kolayca pozunuzu verin.

Pareolar poz verirken size çok yardım edecek. Renkli pareo yardımıyla birbirinden mükemmel pozlar verebilirsiniz. Pareoyu isterseniz belinize bağlayarak poz verebilirsiniz. Basen bölgenizden şikayet ediyorsanız renkli pareoları belinize bağlayarak da kullanabilirsiniz. Bikini rengi ile uyumlu olan pareolar kontrast bir denge oluşturarak sizi şık hale sokacaktır. İsterseniz mavi ve beyaz gibi renklerden oluşan pareolar seçerek denizin rengine uygun bir konsept yakalayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here