16 Ağustos 2016 Salı

Bahçıvan Pantolonlar Nasıl Kombinlenir

En Güzel Kıyafetler

 • 00:52

  Bahçıvan pantolonlar kış ve yaz aylarında giyilebilen pantolon türlerine bir örnektir. Bahçıvan pantolonu giyebilmek için bacak boyunuzun bu pantolon türüne uygun olması gerekmektedir. Genellikle uzun bacak formundaki kadınlar tarafından tercih edilen bahçıvan pantolonlar yaz günlerinde beyaz bir tişörtle birlikte giyilebilir.
    
  Renk kombinasyonu yaratmak istiyorsanız mavi renk bahçıvan pantolonunuzu kırmızı dar bir tişörtle birlikte giyebilirsiniz. Kış mevsiminde bahçıvan pantolon şıklığından faydalanmak için boğazlı ve dar kazak türlerini kullanabilirsiniz. Siyah, bordo ve yeşil gibi kazaklar bahçıvan pantolon içine son derece şık kombinlenen boğazlı kazak türlerindendir.  Kış mevsiminde daha salaş bir kombin yaratmak için bahçıvan pantolonun içine ekose gömlek tercih edebilirsiniz. Kırmızı ve siyahtan oluşan ekose gömlekler bahçıvan pantolon içinde oldukça salaş bir görüntü yaratacaktır.   
  Yaz günlerinde spor ayakkabılar ile birlikte tamamlanan bu pantolonlar kış mevsiminde ise bilekte biten düz taban botlarla birlikte giymelidir.  0 yorum