Ana Sayfa Güzel Kıyafetler Akay 2016 Mezuniyet Elbise Modelleri ve Resimleri

Akay 2016 Mezuniyet Elbise Modelleri ve Resimleri

20 views
0
Akay 2016 Mezuniyet Elbise

Mezuniyet merasimlerinin yaklaştığı şu zamanlarda, genç kızların mezuniyet elbisesi arayışı da başlamış bulunmakta. AKAY’ın çağdaş, şık ve şahsa özel dizaynlarıyla genç kızlar, hayallerindeki mezuniyet elbiselerine sahip olacaklar. Her yaşa, bedene ve tarza hitap eden bu mezuniyet elbiseleri her insan için en uygun.

AKAY şıklığın, zarafetin ve niteliğin harmanlandığı şahsa özel koleksiyonları ile mezuniyet merasimlerini unutulmaz kılmak isteyen genç kızların hayallerini sağlıyor.

Baş dizayncı Sezanur Akay’ın 40 senesi aşan mesleki deneyimi ile şartsuz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen AKAY, çağdaş ve vakitsiz çizgisi, tavizsüz ve rakipsiz nitelik anlayışıyla hizmet sağlıyor. 2016 mezuniyet balosunda gecenin en şık kızı olmak isteyenler AKAY’ın dizaynlarıyla, o gecenin anısını edebiyete kadar ölümsüzleştirebilirler.

Mezuniyet elbiseleri dışında özel geceler için geliştirilmiş göz alıcı abiye, nişanlık ve kokteyl kıyafetleri koleksiyonu da tespit edilen AKAY, kendini özel hissetmek isteyenlerin bir numaralı adresi olmaya devam etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here