Ana Sayfa Güzel Kıyafetler Zımbalarla Kot Süslemesi Nasıl Yapılır ?

Zımbalarla Kot Süslemesi Nasıl Yapılır ?

29 views
0
Kot Suslemesi Nasil Yapilir

Eskiyen, yırtılan, artık size üzerinize tam olmayan veya artık hoşunuza gitmeyen kot pantolonlarla ne yapılır? Diye soruyorsanız, sizin için hazırladığımız zımbalarla kot süslemesi konusu oldukça ilginizi çekecek.

Süslemeli pantolonlar, gün geçtikçe sokaklarda daha çok görünüyor. Bir çok kot markası, bu süslemeli ve zımbalı kot modellerini satışa çıkartıyorlar. Fakat bu tasarımları siz de evinizde kolayca yapabilirsiniz. Üstelik eskiyen kotlarınızı da değerlenmiş olursunuz.

Güzel Kıyafetler sitemizin Nasıl Yapılır kategorisinde yer alan kot süslemesi modellerini deneyecekseniz, ihtiyaç olanlar şeylerin listesi; eski bir pantolon veya şort, ütü, yapıştırıcı ve zımba.

Zımbalı Kot Süslemesi Nasıl Yapılır

Üst kısımdaki görselde basit ve kısa bir şekilde anlatım bulunmaktadır. Eski kotunuzu şort haline getirecekseniz, önce istediğiniz noktadan kesmelisiniz veya olduğu gibi süsleyebilirsiniz. Pantolon yada şortunuzda süslemek istediğiniz yere yapıştırıcı kullanarak zımbaları yerleştiriyorsunuz. Daha sonra ılık ütü ile üzerinden hafifçe geçiyorsunuz. Zımbalı kot süslemesi yapmak, işte bu kadar kolay. Alt kısımda süslemeli kot pantolon modellerinin resimlerini görebilir ve tasarım için örnek alabilirsiniz.

Süslemeli Kot Modelleri

Süslemeli Kot Modelleri

Süslemeli Kot Modelleri

Süslemeli Kot Modelleri

Süslemeli Kot Modelleri

Süslemeli Kot Modelleri

Süslemeli Kot Modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here