Ana Sayfa Güzel Kıyafetler Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

36 views
0
Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Geri dönen doksanlar yüksek bel pantolon çeşitleri artık her elbise dolabında bulunmaktadır. Bu güzel kıyafetin tekrardan moda olmasındaki en büyük etken kalçaları daha ön plana çıkartması ve vücudu daha fit göstermesidir.

Yüksek bel pantolonları kombinlerken daha şık görünmek için sizler için birkaç güzel kıyafet önerimiz;

Öncelikle yüksek pantolonlar da klasik ve Jean olarak ikiye ayırmak da fayda var. Genel olarak klasik bir kıyafet tercih ediyorsak o halde yüksek bel pantolon üzerine tercih edebileceğimiz kazak, bluzu veya gömlekte buna uygun olarak seçmek gerekir.


Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Eğer daha sportif bir tarzımız varsa o halde yüksek bel pantolonumuzun üzerine de sportif bluz veya kazaklar tercih etmemiz gerekir. Tercih ettiğiniz üst grup ürünleri dar olabildiği gibi bol da olabilir. Eğer dar bir ürünse teninizi gösterebilir kadar kısa abartı bir açıklık olmayacak kadar da uzun olması daha hoş görünecektir. Bol bir tercihiniz varsa o halde teninizi göstermenizde fayda var. Üzerinizde bol ve teninizi gösterebilir düzeyde kısa olan  bir üst grup kıyafeti sizi olduğunuzdan daha şişman gösterebilir.

Yüksek Bel Pantolon Kombinleri
Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Yüksek bel pantolonları kombinlerken göbeği açık denilen ürünler tercih edilebilir bolero tarzı ürünler kullanılabilir. Yüksek bel pantolon üzerine giyilen dar üst kıyafetler vücudunuz daha ön plana çıkartıp sizleri daha fit gösterecektir.

Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Pantolon üzerine dar bir ürün tercih ettiyseniz üzerinize aldığınız hırka, mont, kaban’ın daha salaş ve bol olması göz doldurucu vücudunuzu daha ilgi çekici ve hoş göstereceğinin garantisini verebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here