Ana Sayfa Güzel Kıyafetler Yırtık Jean Kombinleri

Yırtık Jean Kombinleri

26 views
0
Yırtık Jean Kombinleri

Son dönemlerde oldukça trend olan yırtık pantolonlar, yırtık jeanler ile ilgili hazırladığımız bu kombin önerilerini inceleyerek, yırtık jean nasıl giyilir veya yırtık pantolon nasıl kombinlenir gibi sorularınıza aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

Yırtık jean modelleri, son dönemlerde hem bayanların hem de erkeklerin gözdesi olmaya ve popülerliğini giderek arttırmaya devam ediyor. Bayan yırtık pantolon modelleri, açık mavi tonlardan lacivert tonlarına kadar renk değişimleri gösteriyor. Yırtık jean modellerinde tarz olarak fazla yırtık modeller ve daha az yırtık modeller bulunuyor. Genellikle diz kapağı kısmının yırtık olduğu bu kıyafet modelleri, yürüyüş açısından da kolaylık sağlıyor.

Yırtık jean nasıl kombinlenir sorusunun en basit cevabı, tişört ve kazak olacaktır. Jean modelinizin üzerine giyeceğiniz basic veya baskılı bir tişört, zaten şık görünümlü olan yırtık pantolonunuz ile kolayca kombinlenecektir. Kazaklar için de aynı şekilde bu durum geçerlidir. Fakat fazla yırtık olmayan, 3-5 yırtık içeren pantolonlar ile birlikte yapabileceğiniz bir kombin daha vardır. Kazak gömlek kombininin altına abartı yırtıkları olmayan pantolon modellerini tercih edebilirsiniz. Diğer kombin önerileri için alt kısımdaki resimleri inceleyebilirsiniz.

Yırtık Jean Kombinleri

Yırtık Jean Kombinleri

Yırtık Jean Kombinleri

Yırtık Jean Kombinleri

Yırtık Jean Kombinleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here