Ana Sayfa Güzel Kıyafetler Sıcak Tutan Şık Kıyafet Kombinleri

Sıcak Tutan Şık Kıyafet Kombinleri

21 views
0
Sıcak Tutan Kış Kombinleri

Sonbahar sezonundan kış sezonuna geçerken, artık kıyafet kombinlerinde şıklığın yanı sıra önemli bir etken daha ön plana çıkıyor. Bu etken, şık kıyafet kombinlerinin bizi sıcak tutabilmesidir!

En güzel kıyafetler ile ilgili kombin önerileri verdiğimiz sitemizde, bir önceki yazımızda Adidas Ayakkabı ve Kıyafet Kombinleri hakkında öneriler vermiştik. Bu yazımızda ise 2016 kış modası ile ilgili öneriler içeren, kışlık şık sıcak tutan kıyafetler hakkında ipuçları vereceğiz.

Alt kısımdaki kombin resimlerinde; ayakkabı, bere, mont, kazak, pantolon, bere, atkı ve çanta gibi kıyafetleri ve aksesuarları nasıl kombinleyebileceğinizi görebilirsiniz. Kombin resimlerinin altında da ufak ipuçlarını bulabilirsiniz.

Sıcak Tutan Kış Kombinleri
Kışlık kıyafet kombinlerinizde kullanacağınız pembe bir bere, sizi hem şirin hem de şık gösterecektir. Üstteki resimde, kışın günlük olarak rahatça kombinleyebileceğiniz kıyafetler bulunmaktadır. Kolsuz şişme yelek, şirin bir bere, siyah pantolon ve beyaz ayakkabı ile gününüzü kurtarabilirsiniz.

Sıcak Tutan Kış Kombinleri

Kışlık gece kıyafetleri veya kışın akşam dışarı çıkarken giymek için kombin önerileri arıyorsanız üst kısımdaki kombin resmi tam size göre. Yukarıdaki kombini 3 kelimeyle tanımlamak gerekse; şık, asil ve zarif derdik. Uzun montlar, kışın sıcakta kalmak için en iyi tercihtir. Montun içerisindeki kıyafetleri de basit ama şık bir görüntüyle kombinlediğiniz zaman bir hayli hoş olacaktır.

Sıcak Tutan Kış Kombinleri

Günlük giyimde sıcak tutan kıyafet kombinleri arıyorsanız, tercihinizi deri ceket modellerinden yana kullanabilirsiniz. Üst kısımdaki kombin görselinde siyah deri ceket, siyah pantolon, beyaz kazak, atkı ve bot kombini bulunuyor. Deri cekette farklı bir renk tercih etmek isterseniz, daha önce yazdığımız Kahverengi Deri Ceket Modeller ve Kombinleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Sıcak Tutan Kış Kombinleri

Uzun ve kalın montlarla birlikte göbeği açık kısa kazak modelleri uyumlu olacaktır. Altınıza kareli bir pantolon ve siyah topuklu ayakkabı alabilirsiniz.

Sıcak Tutan Kış Kombinleri
Kışlık sıcak tutan kombinler yazımızdaki son görsel, günlük kullanımlar için uygun bir stil oluşturuyor.
Yukarıdaki kışlık kıyafet kombinlerini video şeklinde izlemek için, sizin için hazırladığımız YouTube videosunu kullanabilirsiniz:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here