Ana Sayfa Güzel Kıyafetler Sarı Renk Kıyafetler Nasıl Kombinlenir / Kombin Önerileri

Sarı Renk Kıyafetler Nasıl Kombinlenir / Kombin Önerileri

25 views
0

Yaz, kış hiç fark etmez kadınlar sarı rengi affetmez. Neon renklerden kabul edilen sarı renk dört mevsime uyum sağlayabilen ender renklerdendir. Hele ki hardal sarısı her daim dolaplarda yerini alır.
Rengi güzel ve göz alıcı olmasından ve deyim yerindeyse patlamasından kaynaklı kombinlenmesinde dikkat edilmesi gerekir. Malum sonra sarı kırmızı yeşil derken işin ucunda palyaçoya da dönmek var.
Sarı rengi kombinlemenin kuralları;

İlk olarak her daim çift olmalı örneğin; Ayakkabımız sarıysa, üst kıyafetlerimizden en az birini (kazak, tişört, mont, kaban) de sarı renkte seçebiliriz.

Sarı Renk Kombin Önerileri

İkinci kural sarı rengi gereğinden fazla abartmamak gerekir. En fazla üçlü olmalı dörtlemeler belki ama beşleme olmamalı ki forma giymiş gibi dolanmayalım. Ne mi demek istiyorum?  Ayakkabının yanında, çantamız, kazağımız sarı olabilir fakat abartıp bileklik şapka kolyemizi de sarı takmayalım veya ayakkabının yanında kazak, pantolon, kolye, küpe hepsini sarı olmamalı.


Sarı Renk Kombin Önerileri

Üçüncü kural; sarı renkteki ayakkabımızı kombinlerken sarı renklerin peş peşe kullanılmaması gerekir. Yani ayakkabı üstüne sarı pantolon olmamalı, arada birer boşluk bırakmanız sizin içinde renklerin arasındaki ton farklarını da kapatmanız açısından yararınıza olacaktır.

Sarı Renk Kombin Önerileri

Dördüncü kural; sarı renk kendisi açık ve patlak sayılabilecek bir renk olduğundan abartıp yeşillere, morlara, kırmızılara bürünmeyin. Sarı ayakkabınız mı var efendi gibi üzerine siyah pantolon ve üstüne sarı kazak giyinip çıkın. Jeanlarla de gayet iyi kombinleyebileceğiniz bu rengi kırmızı, turuncu, pembe renklerden se biraz daha koyu renkler tercih edebilirsiniz. İlla sarı, kırmızı, pembe gibi renkleri kombinlemek istiyorsanız palyaço olmamak adına renk tonlarına ve makyajınıza dikkat edin.

Sarı Renk Kombin Önerileri

Sonuçta sarı ayakkabılarınızla sokakların asfalt podyumları sizi bekler…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here