Ana Sayfa Güzel Kıyafetler Payetli Elbise ve Kıyafet Kombinleri

Payetli Elbise ve Kıyafet Kombinleri

22 views
0
Payetli Kıyafetler

Payetli ve pullu kıyafet modelleri, ön planda olmayı seven bayanlar için sık tercih edilen bir moda seçeneğidir. Payetli ve pullu modeller, genellikle elbise modellerinde ön plana çıkmasına rağmen bayanların kullandığı birçok kıyafette de karşımıza çıkmaktadır. Eskisi kadar trend olmasa bile her daim görebileceğimiz bu payetli elbise modelleri, güzel bir şekilde kombinlendiği zaman tarzınızı oldukça şık bir hale getirecektir. Bu yüzden payetli kombinleri öğrenmeniz gerekmektedir.

Payet Denim Kombini

Her mevsim kullanılabilen payet elbise modelleri, yaz sezonunda şık etek kombinleriyle moda sahnesinden yerini almaktadır. Günlük kullanıma da uygun olan payetli kıyafetler, hem şık hem de rahat bir görünüm sağlamaktadır. Denim payetli ceket ve şifon gömlek modeliyle beraber, günlük kullanıma uygun şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

Payet Etek Gömlek Kombini

Payetli kıyafet modelleri genellikle çok öne çıkartan modeller olarak bilinir. Ama payet ile sade bir kombin yapmak da mümkündür. Örneğin şık bir payetli eteğin üzerine düz ve basit görünümlü kıyafetler kombinleyebilirsiniz. Üst kısımdaki görselde olduğu gibi bir gömlek hatta bir tişört bile payetli etek modeli ile kombinlenebilir.

Mini Payetli Yeşil Elbise

Payetli kıyafetler, en çok tek parça elbiselerde karşımıza çıkmaktadır. Yukarıdaki görselde yer alan Sienna Miller’ın kıyafet seçimi, yeşil mini bir payetli elbise olmuş örneğin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here