Ana Sayfa Güzel Kıyafetler Kırmızı Pembe Uyumlu Kıyafet Kombinleri

Kırmızı Pembe Uyumlu Kıyafet Kombinleri

42 views
1
Kırmızı Pembe Kıyafet Kombini

Kırmızı ve pembe uyumu ve kırmızı pembe kıyafet kombinleri, pek sıcak bakılmayan bir seçenektir. Yıllardır pembe ve kırmızı renklerinden bir araya gelmesiyle oluşturulan kıyafet kombinlerinin uyumsuz olduğunu söylenir. Bu düşünce, özellikle ünlü isimlerin sokak stillerinde sıkça kırmızı-pembe kombinlerini görmemizle beraber değişmeye başladı.

Birbirine yakın renkler olan kırmızı ve pembe, birbirine yakıştığı ve tamamlayıcı olduğu sürece rahatça tercih edilebilir. Bu galeride bazı ünlülerin bu renklerle nasıl kombinler yaptığını araştırdık ve bu konuda sizler için ufak ipuçları hazırladık.

Kırmızı Pembe Kıyafet Kombini
Miranda Kerr

Kırmızı ve pembe renklerini kombinlerken dikkat edilmesi gereken nokta, renk tonlarıdır. Kırmızının ve pembenin hangi tonlarının kombinlendiğine dikkat etmek gerekir. Üst kısımdaki görselde, Miran Kerr’in koyu kırmızı ve açık pembe kombin kıyafetini görüyoruz. Bu, bizler için de uygun bir seçenektir.

Alt kısımlardaki örnek görsellerde de kırmızı ve pembe kıyafet kombinlerini görüyoruz. Bu iki renk için en uygun kombinleme yöntemlerinden birisi, çantadır. Pembe kıyafet üzerine kırmızı bir çanta, şık bir tarz yaratmanızı sağlayabilir.

Kırmızı Pembe Kıyafet Kombini
Gigi Hadid
Kırmızı Pembe Kıyafet Kombini
Emma Stone
Kırmızı Pembe Kıyafet Kombini
Sarah Jessica Parker

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here