Ana Sayfa Güzel Kıyafetler Bacakları İnce Uzun Gösteren Kıyafetler

Bacakları İnce Uzun Gösteren Kıyafetler

31 views
0
İnce Uzun Gösteren Kıyafetler

Bayanlar, genellikle bacaklarını ince ve uzun gösteren kıyafet modellerini tercih etmektedir. İnce ve uzun görünmek isteyenlerin kadınların tercih etmesi gereken kıyafet modelleri ve bunlara bağlı olarak dikkat etmeleri kombin önerileri bulunmaktadır.

Daha önce Kalçaları Öne Çıkaran Kombinler başlıklı bir yazı yazmıştık. Bu yazımızda ise ince ve uzun görünmek dikkate almanız gereken kıyafet ve kombin önerilerden kısaca bahsedeceğiz.

Boş Uzun Etek Altına Topuklu

İnce ve uzun görünmek için ilk kıyafet önerimiz, uzun ve bol etekler veya pantolonlar altına giyilen topuklu ayakkabılar. Uzun, bol etek ve pantolonların atlına topuklu ayakkabı kombin ederseniz, hem ince hem de uzun bir görünüm kazanırsınız.

Ten Rengi Topuklu Ayakkabı

Peki kısa etek giyerek uzun ve ince görünmeyi nasıl başarırsınız? Bunun için çözüm, ten renginize uygun bir topuklu ayakkabı olacaktır. Kısa etek ve ten rengi topuklu ayakkabı kombini ile uzun görünebilirsiniz. Eğer tayt giymek istiyorsanız, taytın altına giyeceğiniz topuklu ayakkabının tayt renginde olmasına dikkat etmelisiniz.

Uzun Çizgi Etek

Çubuklu veya genellikle çizgili olarak tanımlanan etek ve pantolon modelleri, sizi olduğunuzdan daha uzun ve daha ince gösterecektir. Bu nedenle uzun ve ince görünmek için tercih edebileceğiniz kıyafet modellerinden biri, uzun ve dik çizgili etek veya pantolonlardır.

Cepli Bayan Pantolon Modelleri

Bir de sizi kısa gösteren kıyafet modelleri bulunmakta. Bunlardan bir tanesi, cepli kıyafet çeşitleridir. Cepli kıyafet modelleri, sizi olduğunuzdan daha kısa göstereceği için uzun görünmek için bu kıyafetlerden kaçınmalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here