Ana Sayfa Güzel Kıyafetler Moda Olacak Güzel Kıyafetler

Moda Olacak Güzel Kıyafetler

24 views
0

Son moda kıyafetleri önceden tahmin ederek alışverişinizi buna göre yapmaya ne dersiniz ? Moda olmaya aday, en güzel kıyafetleri derlediğimiz bu yazıda yine birbirinden güzel öneriler bulunuyor. Moda olacak kıyafetler ve kıyafet kombinlerini bu yazımızda bulabilirsiniz.


1-) Kadife

Soğuk havaların vazgeçilmeyen kumaşı olan kadife, son trend kıyafetlerde de yer alacak.

Kadife

2-) Pastel Tonlar

Genellikle yaz aylarında tercih edilen pastel tonlar, artık kış mevsiminde giyeceğimiz kıyafetlerde de karşımıza çıkıyor.

Pastel Tonlar

3-) Mor

Kadınların vazgeçilmez rengi olan mor, yakın zamanda düzenlenen defilelerle birlikte kışın rengi olacağını gösterdi. Morun ara tonları olan lila, leylak ve lavanta gibi yumuşak olan tonlar, daha çok tercih edilecek gibi görünüyor.

Mor

4-) Tasma

Son dönemlerde oldukça popüler hale gelen tasma çeşitleri, popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Daha şık ve elegan bir görünüme geçen tasmalar, özellikle Hollywood ünlülerin kullandığı yarım tasma modelleriyle ön plana çıkıyor.

Tasma

5-) Tenis Kıyafetleri

Beyaz rengin ve tenis ayakkabılarının uzun süre modanın zirvesinde kalmasıyla beraber bu sefer tenis kıyafetleri de ön plana çıkıyor. Tasarımcılar, yeni sezonda tenis kıyafetleri ile piyasayı hareketlendirmeyi hedefliyor.

Tenis Kıyafetleri

6-) Süveterler

Tenis modasıyla beraber bir dönem oldukça popüler olan v yaka süveterler ve hırkalar da yeni sezonda modanın zirvesinde yer alacak.

Süveterler

7-) Islak Görünüm

Genellikle yağmurluklarda görmeye alıştığımız plastik ve parlak görünüm, moda olması beklenen bir diğer kombin. Islak görünüm, daha çok canlı renklerde ceket, etek ve botlarla birlikte kendini gösterecek.

Islak Görünüm

😎 Şişme Montlar

Soğuktan korunmaya çalıştığımız zamanlarda ilk tercih olan şişme montlar, yeni sezonun modasında yer alıyor. Ama bu sefer biraz daha abartılı tasarımlarla göreceğiz bu şişme montları.

Şişme Montlar

9-) Süslü Jeanler

Özellikle 2000’li yıllarda oldukça popüler hale gelen süslü jeanler, tekrar moda olmaya hazırlanıyor.

Süslü Jeanler

10-) Grafik İllüzyon

Her dönemin modası olan siyah ve beyaz uyumu, yeni sezonda daha karmaşık desenlerle karşımıza çıkacak.

Grafik İllüzyon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here